ALIGNO s.r.o. pod novým vedením

Vážení zákaznici, milí obchodní partneři,
Společnost ALIGNO s.r.o. koncem roku 2019 přešla pod nového majitele. Nově je členem skupiny EXPRESS CONSULTANTS INC. Skupina EXPRESS CONSULTANTS INC podporuje v rozvoji malé a středně velké podniky. Pro Vás se nic nemění, naše společnost funguje i nadále tak jak jste zvyklí. Očekávat však můžete spousty novinek, které již naše společnost začala realizovat. Rekonstrukce stávajících prostor, vybudování schowroomu atd.
Nový management naší společnosti již od prvního okamžiku nastavil nová pravidla chodu naší společnosti, což vedlo k zvýšení produktivity a k realizaci nových zakázek. Současně novou strategii nového managementu hrají v naší společnosti lidské zdroje.
Technickou a obchodní podporu pro divizi hliníkových oken a dveří, HS portálů, interiérových příček, prosklených fasád, zimních zahrad, světlíků, protipožárních uzávěrů bude nadále pod taktovkou kolegů Lukáše Hermana a Michala Stoláře.
CNC opracování profilových materiálů povede i do budoucna Jiří Zimmer v zastoupení slečny Jany Žlebkové.
S Vašimi požadavky se prosím vždy obracejte pouze na telefonní čísla uvedené na webových stránkách.
Podotýkáme, že telefonní čísla 603 276 757 a 603 369 533 v naší firmě již nefungují. Proto na Vás apelujeme abyste využívali pouze oficiálních kontaktu, které jsou k dispozici na adrese http://www.aligno.cz/kontakt/. Jinak nemusí být Vaše požadavky zpracovány a vyřízeny.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další roky vzájemné spolupráce a zajímavých výzev.

Jsme tu i nadále s Vámi – Tým ALIGNO s.r.o.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2018 Aligno s.r.o. | Všechna práva vyhrazena