Znáte film s názvem „Kulový blesk“ z roku 1978? Proslavil se zejména megalomanskou stěhovací akcí, kterou zorganizoval Rudolf Hrušínský alias Dr. Radosta, ovšem ve filmu se také objeví celá řada zajímavých citátů. Jeden z nich pronese operní zpěvák Mistr Bílek, v okamžiku, kdy hodnotí svůj uplynulý život, a prohlásí, co se za lidský život nashromáždí věcí. Někdy skutečně posbíráme v průběhu dvaceti, třiceti let neuvěřitelné množství předmětů, které ukládáme i do sklepa, a stává se, že se tyto prostory zcela zaplní. Přichází pak vhodná chvíle na probírku věcí, jejich třídění a likvidaci.

městský bytový dům

Může vám v tom vypomáhat i vyklízecí firma vyklízení bytu v Brně. Pokud nejste fyzicky zdatní a nemáte potřebné prostředky pro odvoz odpadu na sběrné stanoviště, je možné požádat o výpomoc s tím, že budete na akci přítomni, a sami určíte, které předměty se zachovají, a které se zlikvidují. V průběhu práce můžete narazit i na některé nebezpečné předměty, jako jsou zářivkové trubice, hořlaviny, kyseliny a louhy nebo barvy a ředidla. To vše bude vyklízecí firma likvidovat na speciálním stanovišti, protože tyto odpadky nesmí přijít do běžného komunálního odpadu.

vyklízení nepotřebných věcí

Odvoz potřebných věcí

Pokud vyklízíte sklep například u příbuzných, a ti vám dovolí odvézt si odtud nějaké předměty, můžete o to požádat vyklízecí firmu, aby vám odvezla i větší a těžší kusy, jako je chladnička, koberec, sedací souprava apod. Odvoz je možné zajistit i jinam, např. k vašim kamarádům, anebo v případě prodeje na adresu zájemce vámi podaného inzerátu.

Vyklízecí firma vak nevyklízí jen sklepy, ale také byty, rodinné domy, garáže, půdy, dílny, sklady, výrobní provozy a všechny další prostory, kde se nachází předměty k likvidaci různých velikostí i hmotnosti. Můžete tedy požádat o vyklizení prakticky jakéhokoli prostředí a v kteroukoli roční dobu bez ohledu na počasí.