Mnohdy víme, jakou moc ukrývají přírodní skvosty, ale vařit si z nich čaje nebo připravovat nápoje, to nás zase až tak moc nebaví. Zvláště problém nastává, když odjíždíme na dovolenou nebo nějak na delší dobu a otázkou je, kdy a jak si vůbec čaj uvařit? Je logické, že nejjednodušším způsobem jsou tablety, které budou působit úplně stejně, jen mají jinou formu, která vyhovuje rychlé konzumaci. Platí to i v případě kratomu, který se díky takovému zpracování stává dostupnějším sortimentem pro jeho uživatele.

kratom prášek

Kvalitní tablety

I v tomto případě je nutné, aby kratom byl zpracovaný podle tradic, které se předávají z generace na generaci. Farmáři z ostrova Borneo se drží podle přísných pravidel a rozhodně jejich práce není marná. Navíc zákazníci se mohou spolehnout na kvalitu kratomu, což je další nesmírně důležitá informace. Kratom tablety greenherbs.cz neobsahují žádné jiné příměsi, a to platí i pro pojidla. Je to 100 % kratom, který je slisovaný do tablet a velmi snadno se poté užívá. Nejdůležitější látkou, která působí energeticky a posiluje tak organismus je alkaloid Mitragynine, který zde má předepsanou bezpečnou normu. Je důležité samozřejmě nepřekračovat denní doporučenou dávku tablet.

greenherbs

Kratomový prášek

Rozděluje se podle barev a rozhodně se sterilizovaný pod UV světlem, aby se zabránilo nekvalitnímu zdroji, a je dokonce i testovaný na přítomnost těžkých kovů a samozřejmě bakterií. Zákazník tak získá skutečně vysoce kvalitní přírodní produkt, který může bez obav vyzkoušet a případně i užívat. Důležité je i vědět, že zdroj je ověřený natolik, že při pěstování nebyly použity ani pesticidy nebo snad další chemické prostředky. Dle nařízení Evropské unie č. 432/2012 kratom není schválen jako potravina nebo doplněk stravy a je určen pouze pro vědecké nebo sběratelské účely. Jeho prodej je v naší zemi legální a v dostatečně široké nabídce.