To je tvrzení, které se říká velmi často. A je na tom hodně pravdy. Přeci rodina je ten úplně nejzakořeněnější základ, který známe, protože z rodiny jsme všichni vznikli. Rodina je přeci i žena a muž, protože pokud spolu plánují budoucnost, měli by se považovat za rodinu. A z tohoto jsme úplně všichni vznikli. Rodina je základ úplně všeho, co je na světě, protože všechno bylo vytvořeno rozmnožením, k čemuž jsou potřeba dva, je jedno jestli lidé, zvířata a podobně, ale zkrátka jsou k tomu potřeba dva, kteří spolu tvoří nějaký pár, tvoří rodinu.

pomoc

A cíl každého organismu na zemi je se rozmnožit a předat svou genetickou informaci dál proto, aby se mohla dál a dál vyvíjet a mohlo by dojít k posunu celého druhu a k vývoji vpřed, druh se totiž stává víc a víc odolnější a dokonalejší, když se rozmnožuje a má za sebou dlouhou minulost a předky. Můžeme to krásně vidět právě na nás, lidech. Žijeme tu už velmi dlouho, a když si vezmeme naši úplně první formu a srovnáme ji s naší aktuální formou tak zjistíme, že jsme dost odlišní.

rodina

Pokud dva lidé vytvoří rodinu, dost často se chtějí i stěhovat, aby se všichni vešli. A protože zezačátku většina lidí bydlí v něčem menším, lidé hledají své útočiště většinou ve zděných domech, které si postaví. Stavba domu ale není vůbec jednoduchá, je k tomu potřeba hodně znalostí, nebo alespoň lidi, kteří tyto znalosti mají. Pokud je nemáte, jste v koncích, musíte si zkrátka někoho takového sehnat a zaplatit. Pokud nemáte peníze, žádná stavba se konat nebude, obzvlášť v této době. Postavit si dům chce opravdu hodně úsilí a peněz, bez toho to zkrátka nejde. Pokud máte peníze, vše potřebné si můžete zaplatit, dají se najít lidé opravdu na všechno, kteří vám udělají vše, co si jen budete přát. Pokud nemáte peníze, můžete si dům postavit vlastní silou, ale stejně minimálně jednoho zedníka s živností na stavbu domu musíte sehnat, jinak vám stavbu nepovolí. Ale musíte mít samozřejmě nějaké zkušenosti a vědět, jak to chodí.