Tam by vám mohli požadovanou finanční částku půjčit. Ano mohli, ale bohužel, nestalo se tak. Bankoví úředníci vám na koupi vysněného pozemku půjčku neschválili. Proč vám nevyšli vstříc? Asi našli nějaké záznamy v registrech, nebo se jim nezdály výše vašich rodinných příjmů. A vy zrovna již máte vysněný pozemek nalezený. Ale na jeho koupení potřebujete rychle sehnat potřebnou peněžní částku. Zájemci o koupi pozemku se už řadí za vás. Takže jaké podniknete kroky? Co nyní uděláte?

konečně máme zahradu

Je tu jednoduché a rychlé řešení, požádáte, a to tentokrát u nebankovní společnosti, o produkt, který je nabízený na finančním trhu pod názvem hypotéka na pozemek https://www.hypoteka-bez-registru.net/. Tady vám vyjdou bez nějakých problémů vstříc. A výhody? Nejsou žádné poplatky předem, nebankovní společnost může tolerovat nejen registry se záznamy, ale také zde není překážkou, pokud u vás probíhá exekuce. A doba splatnosti půjčených peněz? Ta může být až neskutečně dlouho, tedy třicet let. Ale je tady také možnost, a to hypotéku splatit předčasně, a to bez nějakých sankcí. Pokud jde o výši vašich příjmů, tak je zde možnost určité tolerance.

na vaší zahradě

Ale můžete si půjčit peníze nejen na koupi pozemku, který využijete na zahradu, kde budou nejen ovocné stromy a keře, ale také záhony na čerstvou zeleninu, ale také třeba na koupi družstevního bytu. Moc bych zde neváhal, takový pozemek má určitě více zájemců, a v dnešní době neustále se zvyšující inflace je to velmi dobrá investice do budoucnosti. A zahradní domek, který tam plánujete postavit, je také dobrý tah. Pokud tam jsou v dosahu inženýrské sítě tak máte dovolenkové bydlení jako lusk. Natáhnete tam elektřinu, vodu a všichni vám budou závidět. Jen pamatujte, že musíte dát do zástavy nějakou nemovitost na dobu splácení půjčené finanční částky. Tím se nebankovní společnosti jistí vašim splácením.