Každý milovník piva sní o tom, že si ho bude moct čepovat v pohodlí domova. Pokud i vy o takovém plánu sníte, tak přeměňte sny v realitu a do výčepního zařízení investujte. Tato investice má velice rychlou návratnost, a to podle toho, jak moc pivo pijete. Pokud patříte mezi velké pijany, tak se můžete těšit, že peníze investované do výčepu budou rychle zpět. Pokud se ptáte, jakým způsobem, tak za ušetřené peníze za jedno pivo. Hospodští totiž mají mnohdy mnohanásobnou přirážku a jedno čepované pivo doma vyjde až na polovinu levněji.

výčepní zařízení

Pivní výčepní zařízení však má i další výhody. Kromě piva si můžete napojit i limonádu, kterou určitě ocení děti na narozeninové oslavě. Samozřejmostí je, že pokud si koupíte výčepní zařízení s dvěma kohouty, tak můžete čepovat jak pivo, tak limonádu. Výčepní zařízení se v některých případech prodává bez příslušenství a je tak potřeba si na tuto skutečnost dát pozor. Kromě samotného výčepu je potřeba koupit hadice, rychlospojky a také je dobré koupit všechny narážecí hlavy. Díky nim se nebudete bát koupit jakýkoliv druh piva, a to i od malých pivovarů. Samozřejmostí je, že volba objemu je čistě na vás a můžete si tak určit, zda chcete koupit 15 litrovou bečku či 50 litrovou.

výčepní zařízení

Věřte, že jakmile budete mít výčepní zařízení doma, tak se vám začnou v peněžence střádat peníze. Cena za pivo neuvěřitelně klesne a jediné co budete dělat, tak dokupovat bečky. Ty budete muset dokupovat podle vaší spotřeby a je jen na vás, kolik toho vypijete. Kamarádi, kteří s vámi chodí do hospody určitě přesedlají na vaši vlnu a budete se scházet u vás. Tudíž zabijete víc much jednou ranou a všichni budou spokojení. Jediný, kdo nebude nejspíše spokojený, bude vaše manželka, která bude mít plný dům lidí. Na druhou stranu už vám ale nebude moci říct, že neustále sedíte v hospodě.