Pandemie koronaviru zasáhla snad všechny, protože nové respirační onemocnění se šířilo velice rychle a začali na něj ve velkém umírat lidé po celém světě. Všichni řešili, je https://www.dtest.cz/testy stli je možné pandemii nějak zpomalit, a nejlépe úplně zastavit. Jednou z cest bylo povinné testování. Kromě PCR testů se začaly používat méně invazivní testy, a to antigenní testy ze slin. Jejich používání je snadné a testy jsou nyní dostupné za dobrou cenu.

testování covidu

Během řádění pandemie v České republice bylo vládou nařízeno, že každý kdo chtěl navštívit zdravotnické zařízení, veřejné instituce a další místa, musel mít provedený antigenní test, který dokáže detekovat přítomnost koronaviru. Povinnost byla později zrušena, ale je možné, že se k tomuto postupu vrátíme znovu. I když jsme si možná mysleli, že pandemie skončila, stále se nemoc šíří, byť zatím jen v mírněním měřítku.

Pamatujete si, jak testy nebyly nikde k sehnání? Mohl za to právě fakt, že bylo nutné je mít doma, pokud jste se chtěli z domu dostat. Právě proto byly okamžitě pryč ze všech dostupných obchodů. Pokud chcete být připraveni na další sezonu respiračních chorob a chcete chránit svoje blízké a další lidi před případnou nákazou, měli byste doma testy mít. O znovuzavedení povinnosti testování antigenními testy se už začíná mluvit, a štěstí přeje připraveným. I cena za test je nižší než na začátku pandemie. Aktuálně se cena za jeden test pohybuje okolo 30 Kč.

antigenní test

V nabídce máme vysoce citlivé testy

  • U nás mame velmi citlivé testy, které virus detekují s téměř 100% přesností
  • Použití je snadné a test zvládnou opravdu všichni
  • Test se provádí šetrně ze slin
  • Výsledek viďte do pár minut a nemusíte na něj čekat několik dní

Připravte se na další chřipkovou sezonu, která s sebou může přinést další vlnu koronaviru. Tentokrát je testů dostatek a najdete je v balení po 25, 100? 1000 a 500 kusech.