http://www.dama.cz/laska-a-vztahy/nenechte-se-zlakat-potravinovymi-doplnky-11158 t=UTF-8″>

Znám pár domácností, kde je od proudu odstřihli, protože neplatili. Tak takovým tento článeček určen není, ale přečíst si ho mohou. V tom jim nic nebrání. My, co máme doma spoustu zásuvek, prodlužovaček, rozdvojek a nabíječek se na tyto věcičky podíváme trochu podrobněji. Ale opravdu jen trochu. Každý tento předmět, který „pije šťávu“, tedy spisovně řečeno spotřebovává elektrickou energii má nějakou životnost. Možná ani on sám ne, ale to, co je vevnitř určitě. Ty certifikované by neměly činit problémy, ale kdo ví. A ty necertifikované…

el. přístroje

Ano, to je kapitola sama od sebe. Neříkejte, že doma nějaké nemáte. Určitě jste se nenechali zlákat nízkou cenou třeba na hezký lustr? Nu, hrábněte si do svědomí a popřemýšlejte. Nákupem v levných tržnicích jste třeba tisícovku ušetřili, ale také na to můžete doplatit. Hned vám vysvětlím proč.

V takovém přístroji totiž dochází ke změně teplot. Dráty provádějí nekalé věci a mohou se uvolnit. To by sice znefunkčnilo přístroj, ale nic by se nestalo. Jenže ono někdy může dojít k hoření materiálu a neštěstí je na světě. Od tohoto malého plamínku může chytit další věc a už to jede, už se to veze. Požárníci by jistě mohli vyprávět. Nu a vy jste sice ušetřili tisícovku, ale byt nebo dům máte pryč.

el. přístroje

Není však třeba zoufat, ještě pořád lze tomuto neštěstí zabránit. Tato obrana se jmenuje revize elektrospotřebičů a zajistí vám klidný život a čisté svědomí vůči svému majetku i svým nejbližším. Hlavně tedy dětem. Tato revize vám nezkrátí život o nějak dlouhý čas a nevyčerpá vaši peněženku až na dno. Proto ji lze vřele doporučit. Pak budete klidně spát a nebudete toho litovat. Nikdy totiž nevíte, kde je nějaká zrada. Není spotřebič jako spotřebič a výrobní vady se mohou projevit i na těch drahých přístrojích, které již prošly kontrolou. Neváhejte tedy kliknout na barevný odkaz v článku výše a revizi si na tamním webu dojednat.