Muži a ženy. Ano každý jsme úplně jiný. A to jak od fyziologických znaků až po celkové chápání celého našeho světa. A co potom když se muže zeptáte na názor na ženy? Je jasné, že odpověď bude jiná, když se ho budete ptát doma nebo před kamarády v hospodě. I přesto, že jsme úplně jiný a máme každý jiné chápání jsme schopni spolu fungovat. A teď se zaměříme na to, co si o nás naše drsnější polovička myslí. Muži si totiž o nás myslí, že dokážeme dělat více věcí najednou. A také toho dokážou dostatečně využít. Mají řeči typu: Jak tohle všechno můžeš zvládat?

muži a ženy

Starat se o děti, domácnost, a ještě u toho stačit vařit oběd a pracovat? Ale to přece není žádná nadpřirozená schopnost. Je to jen dovednost, které jsme se musely naučit právě kvůli líným mužům. Protože jak se říká. Nikdo jiný to za nás prostě nikdy neudělá. A pokud bychom to odsouvaly jen by se nám to dál kupilo. Proto to děláme hned na první pokus. A ve většině případů hned na poprvé a dobře. Za další věc, o které si muži myslí, že ženy zvládají je vaření. Ne, že by každá žena uměla vařit. Myslím si, že se najde i spousta mužů kteří vaří opravdu skvostně. Ale ve většině případů ženy prostě vařit musí. Protože většina mužů vaří jen svátečně. A proto tahle činnost stále zůstává jen na ženách. Také si muži myslí, že žena snad vlastní radar na to, aby dokázala dokonale uklidnit. Muži by se měli sami nad sebou zamyslet.

muž a žena tančí

Opravdu je to náš talent? Nebo jsme jen k tomu nuceni? Protože muži si opravdu z úklidu nic nedělají. Prostě ty ponožky vezme a mrskne na podlahu. Nebo co mu upadne při připravování snídaně na zem to tam nechá. Ale žena ne. Ta jde a zase to musí pěkně po muži uklidit. A za další si o nás muži myslí, že jsme závislé na nakupování. Že dokážeme jen nakupovat a rozhazovat peníze. Tak muži mějte se na pozoru. Opravdu není naše vášeň myslet pomalu týden dopředu na to co byste si asi dali. Také není radost oběhávat deset krámů a na nic zapomenout. A být rádi, když se jednou za měsíc můžeme slavnostně zajít na kosmetiku, kadeřnici nebo do butiku.