Možná, že jste si nikdy nevšimli toho, že když jdete do společnosti, chovají se k vám úplně jinak, když na sobě máte oblečené něco, které je slušné a také bylo pěkně drahé, než když jdete do společnosti oblečení v oblečení za pár korun. Určitě není špatné chodit v oblečení, které vás vyšlo na pár korun, když vypadá slušně. Pokud si člověk koupí například koženou bundu, ve které začne pravidelně chodit, uvidíte, že jakmile vejdete někam do společnosti, lidé s vámi budou hovořit úplně jinak, než kdybyste na sobě měli například bundu šusťákovou.

žena v kabátu

Říká se, že na oblečení dnes již nezáleží. Opak bude ale pravděpodobnější, protože skutečně s vámi lidé budou jednat jinak, pokud uvidí, že na sobě máte nějaký kousek, který určitě musel být drahý. Pokud bychom si například vzali koženou bundu, daným lidem bude jasné, že něco takového nestálo do 1000,-.

Pokud chcete udělat ve společnosti dojem a chcete, aby s vámi například prodavačky v obchodech mluvily jinak, měli byste se podle toho začít oblékat.

Zejména v obchodech s pánským oblečením pracují ženy, které prochází všechny věci, které jsou na prodej, přímo s muži. V případě žen by něco takového úspěch nemělo, protože jsou ženy, které nemají rády, pokud jsou během nákupu někým rušeny, ale u pánů je to něco jiného, protože oni jsou těmi, kteří si rádi nechají poradit, kde co najdou a to ve velikosti v jaké potřebují. Ženy to mají jinak a je potřeba něco takového respektovat, pokud si mají v daném obchodě něco vybrat.

žena v bundě

I vy můžete začít nosit kožené oblečení, pokud chcete, aby se k vám lidé začali chovat mnohem vhodněji. Není to ale jen o kůži. Jsou i jiné materiály, které když mnoho lidí vidí a poznají jej, ihned se k vám začnou chovat jinak. Lidé a to zejména prodavačky v obchodech podle oblečení, které má člověk na sobě, vždy odhadnou, jestli bude mít daný člověk mnoho peněz a podle toho se budou k danému člověku chovat, aby mu něco prodaly.