Jsou lidé, kteří když si kupují motorku, tak pořádně neuvažují nad tím, na jaké trasy budou danou motorku využívat.

Určitě nemá smysl kupovat si nějaký šílený stroj, pokud budete s danou motorkou jezdit například jen k přehradě, kterou navíc nemáte daleko. V takovém případě byste si vystačili jen s něčím menším. Něčím, co bude také rozhodně vypadat dobře a co bude mít dobrý výkon, ale nebude se jednat o nějakou brutální mašinu, která se rozhodně na krátké trasy nehodí.

Právě proto byste vždy, než půjdete kupovat motorku, měli promyslet, kde budete na dané motorce jezdit.

pěkná motorka

Jsou opravdu lidé, kteří takovou motorku chtějí jen proto, že si chtějí jednou za čas zajet právě k přehradě nebo na nějaké pěkné místo, které také není příliš daleko.

Jsou také lidé, kteří plánují delší trasy a to v případě, že by se našel někdo, kdo by s nimi jezdil. Jsou lidé, kteří s vámi rádi pojedou a to ať už jako spolujezdec nebo na své motorce. Pokud nikoho takového nemáte, určitě je možné napsat do nějaké skupiny na sociálních sítích, kde se vám určitě ozve někdo, kdo s vámi rád pojede.

Pokud byste tedy chtěli motorku na delší trasy, už byste určitě mohli uvažovat o něčem větším.

kluk a motorka

Vždy je to opravdu hlavně o tom, kam až budete jezdit. Pokud budete jezdit k přehradě, kterou máte například hodinu pěšky, nevyplatí se nic velkého. Pokud ale do budoucna plánujete jet na takové motorce až k moři, je možné, že byste nějakým menším strojem tak daleko nedojeli.

Člověk opravdu musí před koupí motorky přemýšlet. Jsou dokonce lidé, kteří si koupí motorky dvě, aby nemuseli nad něčím takovým, jako jsou délky tras, přemýšlet předem. I to je určitě řešení, ale ne každý má tolik peněz, aby si mohl dovolit dvě motorky.

Někdy je dobré zvážit věci dopředu, abyste se poté nepotýkali s tím, že budete mít problém dojet na místo, kam jste původně chtěli dojet.