Čeká vás letos svatba?
Pro každou ženu je svatba důležitým životním krokem, na který chce vzpomínat s láskou celý život. Aby byla svatba opravdu pohádková, je potřeba najít všechny svatební věci takové, aby k sobě ladily. Hlavním bodem každé svatby je místo a styl svatby, což má vliv na výběr šatů. V našem salonu je spousta šatů, které čekají na to, až si je vyzkoušíte. Svoje vysněné svatební šaty u nás našly stovky nevěst, protože máme obrovský výběr a skvělý servis. Máme klasické šaty, a dokonce i ty, které následují nejnovější módu. Jaké budou trendy svatební šaty 2022 Svatební-saty-spolecenske-plesove?

nevěsta a ženich

Pokud vás to táhne k šatům, které odpovídají poslední módě, jste u nás na správné adrese, protože druhý salon máme v Paříži, což je město světové módy. Svatební trendy se nijak zvlášť nemění, protože na svatebních šatech toho moc vymyslet nejde. Obecně se mění trendy střihů – jeden rok frčí nadýchané princeznovské šaty, jiny frčí spíše jednodušší modely. Letos jsou v kurzu právě obě tyto varianty. Ať už si vyberete šaty, za které by se nemusela stydět ani samotná Sissi, nebo dáte přednost klasickému střihu, určitě nešlápnete vedle.

svatební šaty

Společně najdeme šaty, které si budete na svůj velký den chtít obléknout. Přijďte do našeho salonu, kde se vám rádi budeme věnovat tak dlouho, dokud nenajdete ty pravé šaty. Nevíte co hledáte a chcete si udělat představu o tom, co u nás máme? Prohlédněte si náš katalog online, protože všechny šaty máme nafocené v katalogu. Mnoho nevěst chce využít možnost prohlédnout si naši nabídku v klidu doma a rozhodnout se například podle stylu svatby.

To není všechno
Šaty vám pochopitelně rádi upravíme přesně na míru, a můžete si u nás koupit i šaty pro družičky nebo i pro svědkyni. Vaše šaty na vás budou čekat připravené přesně na termín, na kterými potřebujete. U nás máte jistotu že všechno dopadne jak má.