Skvělý společník pro všechny
Někdo chová psy na výstavy a má chovnou stanici, ale nejvíce lidí chová psy pro radost. Bez ohledu na účel pořízení psa si vždycky musíte ujasnit, jaké máte doma možnosti a co psovi můžete nabídnout. Pes není hračka, a to je hlavní věc, kterou si všichni v domácnosti musí uvědomit. Pes s vámi bude zhruba od 10 let do 15, proto je potřeba vybrat takové plemeno, které zvládnete uživit a vychovat.

akita inu

Pes pro nenáročné
Některé lidé preferují plemeno, které není náročné na výcvik. Jedním takovým psem je japonský pes akita inu. Akity jsou oblíbené pro svou milou a přátelskou, leč dost ochranářskou povahu. To znamená, že má ráda svou rodinu a malé děti, ale dokáže se proměnit v obranáře, pokud je to potřeba.

  • Akita je čistotná – venčí se dál od bydliště
  • Má samočistící srst
  • Je inteligentní a hravá

Akity mají milou povahu, a proto je nutné k ní takto přistupovat. Je to hravý pes, který má rád svůj klid, takže nepotřebuje mít nonstop zábavu. Je velmi vhodná k dětem a ke všem, kteří chtějí mít doma hodného psa, který není problémový na výchovu.

pes akita

Pro akitu od nás?
Jsme chovatelská stanice s obrovským množstvím úspěchů na vnitrostátní i mezinárodní úrovni. Akity chováme již několik let, a máme psy i fenky, kteří jsou šampioni s mnoha oceněními. Samozřejmostí jsou rodokmeny dokládající čistotu japonské linie, jejímž chovem se zabýváme. Pokud hledáte akitu, naše stanice je sázka na jistotu. Aktuálně máme na prodej 3 fenky, které možná čekají právě na vás. Na našem webu si můžete prohlédnout vše, co se naší stanice týká. U každého štěněte najdete detailní popis, takže by pro vás neměl být problém najít svého psa právě tady. S čímkoliv vám rádi poradíme a pomůžeme.

Našim psům věnujeme téměř všechen náš čas, a výsledkem jsou mnohé certifikáty, které dokládají kvalitu naší práce.