Menstruační pomůcky prošly vývojem, který se zatím zastavil u kalhotek. Ty jsou oproti vložkám a tamponům zdravější a komfortnější.

  • Neobsahují bělidla
  • Snadno se mění
  • Absorbují tekutiny i pach
  • Snadno se udržují
  • Jsou levnější

Pokud hledáte alternativu ke klasickým https://outdoor-lahve.heureka.cz/lifefactory-klasicky-uzaver-650ml/ vložkám, kalhotky by mohly být skvělou volbou. Jsou vyrobeny tak, aby pohltily všechny tekutiny i zápach, takže se nemusíte bát, že by došlo k nehodě. Velikost vyberete podle síly menstruace, stejně jako počet kusů, který by měl stačit na celou menstruaci.
Údržba je snadná, kalhotky se perou na nízkou teplotu a díky tomu dlouho vydrží.

vložky a tampony

– Jejich použití je hygienické – jen si je převléknete, a použité zabalíte do sáčku, pokud jste zrovna mimo domov.

– Ženy se je naučily používat, protože mají více předností jak nedostatků. Dokonce existují i menstruační kalhotky do vody myfemini.cz – jde o náhradu plavek, která vydrží absorbovat tekutiny i ve vodě.

Nemusíte se ničeho bát, kalhotky jsou velmi příjemné a máme je ve třech druzích. Máme k dispozici klasické kalhotky, brazilky a kalhotky s vysokým pasem. Každý typ je k dostání podle síly menstruace. To znamená, že po celou dobu menstruace můžete nosit jen kalhotky bez nutnosti používání tamponů nebo vložek. Kalhotky se hodí k nošení od začátku menstruace až po její konec. Z dlouhodobého hlediska jde o mnohem levnější variantu. Zkuste si spočítat, kolik vložek a tamponů za jednu menstruaci spotřebujete, a možná budete překvapené výsledků sumou. Naše kalhotky bývají čato v akci a probíhají u nás i výprodeje, takže ještě víc ušetříte.

menstruační tampon

Na našem webu najdete i často kladené otázky, které vám poskytnou odpovědi na všechno, co vás okolo menstruačních kalhotek může zajímat. Vyberte si novinku v podobě menstruačních kalhotek, které můžete koupit mnohem levněji, než byste čekaly. Jsou vhodné i pro malé slečny, u kterých se menstruace teprve objevila.