Jak jistě všichni víme, tak v dnešní době je elektřina a další energie opravdu hodně drahé. A když jsem se dozvěděla, kolik já budu doplácet, tak mě polil pot. A bylo to opravdu hodně a já se nedokážu představit, jak já na tohle vezmu všechno peníze. Vždyť už i jídlo je opravdu hodně drahé, to nepočítám o těch věcech, to potřebuji koupit dětem. Jsem opravdu z toho nešťastná a nevím, jak tohle budu všechno zvládat. A jsem totiž matka samoživitelka, takže logické, že každá koruna se mi hodí. Já mám sice dvě brigády ještě ke své práci, ale i tak mi to nestačí.

Elektrárny jsou různé.

Protože jsem si řekla, že by opravdu byly skvělé mít fotovoltaické elektrárny v Plzni, které se v tomhle vyznají. Jenomže já vůbec nevím, kde bych se měla zeptat na fotovoltaiky. Zkoušela jsem fotovoltaické elektrárny v Plzni, ale nedostala jsem se k žádné odpovědi. On tam asi nikdo nebyl. Anebo jim nedošel můj email, tak jsem si řekla, že příště tam zkusím zavolat. http://www.walkerlambert.cz/kdy-nas-zavolat Fotovoltaika se totiž vyplatí mít doma, protože mám ušetřit taky spoustu energie. A tudíž taky spoustu peněz.

Dřívější výroba elektřiny.

Podle mého názoru elektrárny za to tak moc nemůžou, že je všechno drahé, protože bohužel je taková situace, že elektrárny jsou nuceny prostě zdražovat elektřinu. A je to škoda. Protože jsem si řekla, že se nemá cenu zlobit na fotovoltaické elektrárny z Plzně, ale má se člověk zlobit na tu situaci, která prostě je. A pokud byste se chtěli dozvědět více informací, koukněte se na webové stránky sunus.cz, kde se dozvíte o všechno o fotovoltaických elektrárnách z Plzně. Myslím si, že je to něco pro vás, protože vás to samozřejmě bude zajímat. Nebo vy už dobře znáte fotovoltaiky? Já jsem poprvé o nich slyšela asi před rokem, když se o tom bavil můj otec. Nevěděla jsem ještě tehdy, že pro mě taky budou fotovoltaické elektrárny v Plzni důležité. Bohužel je to tak. Musíme se jednoduše přizpůsobit, nic jiného nám nezbude.