Je opravdu mnoho lidí, kteří si krátí dlouhou chvíli různou hrou a tak podobně. Každý člověk si krátí dlouhou chvíli něčím jiným. A někdo se třeba může dívat na pěkný film anebo si číst knihu a nebo někdo taky luští křížovky nebo se někdo hraje na mobilním hru telefony. A já mám malého syna, který si velice rád hraje hry na mobilním telefonu anebo na tabletu. Taky u toho vyplazuje jazyk. Já si vždycky říkám, kde se tohle můj malý syn naučil, protože ho většinou baví hrát hra na mobilním telefonu. A to většinou takové strašidelné hry. Ale abych pravdu řekla, tak je to velice zajímavé.

Hřiště děti baví.

A syn hraje tam takové strašidelné hry, kde se tam mlátí navzájem. No, asi je to vážně velká zábava. Vůbec nevím, jak na tohle syn přišel. Ale když si vzpomenu na sebe, tak i moje oblíbené dětské hry byly videohry anebo občas taky autíčka anebo hlavně panenky. Taky jsem samozřejmě měla kočárek na panenky a vozila jsem v tom plyšáky anebo našeho psa. A taky syn moc rád kouká na pohádku, a to se jmenuje Sponge Bob. Myslím si, že tahle pohádka SpongeBob je opravdu hodně oblíbená u všech dětí, a to včetně hry na mobilních telefonech anebo tabletech.

Člověk se baví různě.

Podle mého názoru je tohle už celá normální, protože žijeme ve dvacátém prvním století, takže je logické, že hry a další zábava bude pro dnešní děti úplně taky jiná než hry našich rodičů. Já sama jsem si řekla, že když můj syn, když měl v šest roků, tak ho opravdu bavilo všechno, co mělo tlačítka anebo vydávalo nějaký zvuk. Ale já se tomu vůbec nedivím a synovi tablet anebo mobilní telefon vůbec nezakazuji, protože to beru součást dnešního světa. A vám by vadilo, kdyby malé dítě si hrálo s tabletem? Myslím si, že kdyby to nebylo vážně jenom nonstop, tak by to snad nemělo vadit nikomu. Ale setkávám se stále s lidmi, kteří chtějí všechno změnit.