Plánování svatby obvykle počítá s nejlepším možným řešením – a příznivým počasím, kdy svítí sluníčko celý den. Jenže počasí člověk neporučí, a někdy se stane, že i přes četné předpovědi počasí nakonec sluníčko zaleze za mraky a spustí se déšť. Venkovní svatba či oslava nakonec nepřipadá v úvahu, protože se roztoči veškeré ozdoby a hlavně dojde ke zničení jídla. Venkovní svatba konaná za deště nemusí být pohroma, pokud máte v záloze náhradní plán.

novomanželé ve stanu

Spoustu lidí to bohužel nenapadne, ale některé resorty, kde se svatby konají, náhradní řešení nenabízí. Všechno nechávají čistě na novomanželích, a ti by měli mít v záloze řešení, kde se může svatba konat i za vydatného deště. Takovým řešením je většinou stan, kam se vejdou všichni svatebčané včetně veškerého vybavení, jídla a pití. Takto velký stan většinou nikdo doma nemá, a tak jsou lidé odkázáni na půjčovny. My vám nabízíme pronájem párty stanů na svatbu Partystanyaz, kde můžete strávit cenu svatbu až do pozdních hodin včetně nějaké té zábavy.

Stanů máme hned několik
Naše stany máme v několika velikostech – pro menší svatby, i pro ty opravdu velké. Jsou potaženy nepromokavou vrstvou, takže na vás během vaší svatby nespadne ani kapka. Vyberte si vhodnou velikost podle počtu vaši svatebních hostů, naše stany schovají všechny.

svatba ve stanu

Stany vám postavíme
Protože postavení tak velkého stanu vyžaduje trochu zručnosti, zkušenosti a času, postavíme pro vás stan my. Vy se můžete věnovat důležitějším věcem, které vás ve váš velký den čekají. Nestresujte se se stavením stanu, a nechte to na nás.

Objednejte si zavčas svůj stan, který může zachránit celou vaši svatbu. Myslete na něj včas a nenechte počasí, aby vám zkazilo svatbu. Pod stanem z naší půjčovny vám nebude vadit, že vám počasí nevyšlo. Svatbu si užijete i tak, a při správném vyzdobení bude možná ještě hezčí, než pod širým nebem.