Co byste řekli na to, kdybyste uměli perfektně podnikat? Protože podnikání není opravdu jenom tak. Podnikání je o tom, že se v tom vyznáte a taky umíte vydělat dobré peníze. Tohle jsem ale měla vědět dopředu, než jsem se pustila do vlastního podnikání. Chtěla jsem ze začátku dálkové doučovat studenty český jazyk, protože v českém jazyce jsem velmi vynikala. Jenomže jsem nevěděla jak na to, jak v tom podnikat, jak své znalosti zúročit. Zkoušela jsem si dávat různé inzeráty, že studenty budu doučovat český jazyk. jenomže jsem stále opravdu měla malou klientelu, takže se mi to vůbec nevyplatilo. Chtěla jsem si na to taky udělat živnost, ale nevyšlo to. Moje máma mě odradila a já jsem potom ztratila chuť takto pracovat. Potom mi bratr řekl, že on bude podnikat v tom, že bude prodávat oblečení. Ze začátku jsem se smála.

Podnikání chce znalosti.

Myslela jsem si, že si bratr dělá srandu. Jenomže on opravdu dostal nabídku na to, aby vedl e-shop s oblečením. Bratr by tomu tedy nešéfoval, ale měl by tam taky hlavní slovo. Protože si bratr přečetl webové stránky PPC brněnské reklamy, kde je opravdu hodně informací o tom, jak podnikat a jak uspět. Taky by se nezapomněl podívat na další webové stránky o PPC reklamě v Brně, kde jsou informace taky o tom, jak si business udržet a nezkrachovat.

Marketing je složitý pro začátečníky.

A já bych si možná tyto stránky o SEO studio vs. SEO agentuře, přečetla taky. Kdybych je četla, tak jsme možná v kariéře někde jinde. Ale kdo ví, člověk nikdy neví, co mu život přinese. Možná bych se dneska někde valila na pláži a užívala bych si života a peněz. Bohužel se to ale nestalo, takže jsem řadový zaměstnanec, ale nějak mi to ani moc nevadí. Protože stejně ve světě financí nebo online marketingu a různé reklamy bych se asi nevyznala. Na online marketing nebo vytváření reklamy jsou tady profesionálové a další odborníci, čemuž já samozřejmě vůbec nerozumím.