Mají potřebnou techniku

Stěhováci nemusí mít figuru kulturisty, i když samozřejmě určitý svalový fond mít musí, ale dnes jim v této práci vypomáhá i technika. Stěhovací firmy jsou vybavené i na různé speciality, jako je starožitný nábytek, velké lustry, akvária, hudební nástroje, např. klavíry, velkoplošné televizory, stroje a zařízení nebo vybavení dílen. Přestěhovat se dá v dnešní době téměř vše a profesionálové se snaží svým klientům vyjít vstříc, protože v této branži panuje poměrně rozsáhlá konkurence.

kartonové krabice

Rozeberou i nábytek

Potřebujete-li přemístit i kuchyňskou linku a na novém místě ji namontovat, anebo máte vestavěnou skříň zhotovenou na míru, která se rovněž stěhuje s vámi, není pro stěhovací firmy problém nábytek demontovat a znovu sestavit. Tato práce je již běžnou součástí nabídky a můžete s ní počítat.

Jsou pojištění

Spolehlivá stěhovací firma si nedovolí riskovat natolik, že by nebyla pojištěna. Stěhování v Děčíně a kdekoli jinde je totiž natolik náročný proces, že občas dochází k různým přehmatům a nešťastným událostem, kdy dojde k poškození jak klienta, tak i jeho okolí. Zkrátka i zkušený profesionál může zavadit rohem skříně o omítku a ulomit roh zdiva, anebo poškodit samotnou skříň. Nestává se to sice často, ale musí s tím počítat každý zákazník.

Dodržují termíny

Jakmile se dohodnete na přesném datu stěhování, je pro stěhovací firmu závazné, a nestane se, že by vám den předem zavolala, že jim to jaksi nevychází. K odvolání nebo přesunutí termínu na jiné datum tak spíše dochází ze strany klienta.

krabice na stěhování

Zajistí i vyklízení

Stěhovací firmu můžete požádat i o vyklizení bytu, domu nebo jiných prostor, vyklízení lze spojit i se stěhováním, anebo může jít o samostatnou činnost. Stěhovací firmy také v rámci samostatné činnosti zajistí montáž nábytku, například v situaci, kdy koupíte nábytek (i když se nikam nestěhujete) a jeho sestavení je nad vaše síly.