Každá hospodyňka to zná, že se jsou vánoční svátky plné shonu, vaření, trávení času u plotny, a to už prostě nemáte zapotřebí? Děti už máte velké, přijedou akorát na svátky vánoční a pak budete mít dovolenou? A co takhle jí strávit někde, kde budete mít klid, budete chodit na masáže, vykoupete se v termálních pramenech a získáte zasloužené chvilky pohody? Co takhle vyrazit například s pár kamarádkami, aby to mělo tu správnou náladu a chuť jít do všeho po hlavě?

slovensko

Vyzkoušejte místo, které je nedaleko našich hranic, kde najdete právě například volné apartmány, které můžete s kamarádkami využít, budete v nich mít klid na vaše čajové dýchánky nebo na večerní posezeníčko u vína. Ubytování Velký Meder https://www.travelguide.sk/cze/velky-meder/ubytovani/ je tím pravým místem pro vás. Nebo sem můžete vyrazit na zimní dovolenou i s dětmi, pro které je bydlení v apartmánu naprosto ideální. Nikde nebudete nikoho rušit, budete mít na všechno stanovený vlastní časový harmonogram, budete pouze docházet do termálního koupaliště, které bude nedaleko.

lazne

Objevte krásy jižního Slovenska. Objevte krásy apartmánových domů, kam můžete vyrazit na dovolenou třeba s kamarády a jejich rodinami, každá bude mít své soukromí a když budete chtít, sejdete se. Je to vzdáleno jen šedesát kilometrů od Bratislavy, takže se nejedná o vzdálenost, kterou by hravě nešlo překonat autem. Důležité je odpočívat i v zimě, nechat se hýčkat teplou vodou, případně se objednat třeba na wellness a zvýšit svoji imunitu například pobytem v sauně. Podívejte se, co je zde všechno k dispozici. U obce se nachází ještě lesopark, kam můžete vyrazit na procházku a provětrat se, než zase zavítáte na koupaliště. Možnosti vyžití je tu více, už máte alespoň inspiraci, kam vyrazit s rodinou nebo s partou přátel! Ve Velkém Mederu žije většina maďarského obyvatelstva, poznáte i jejich kulturu.