Když jsem byla mladá, tak jsem velice často chodila se svým bratrem běhat. Byly to takové soutěže, takže jsme se jich s bratrem velice často zúčastňovali, protože nás to bavilo. Abych pravdu řekla, tak ani nevím, jak nás s bratrem napadlo. že budeme běhat. Možná je to tím, že jsme na základní škole běhali štafetu. Víte vůbec, co je to štafeta? Je to opravdu zábavné. Mě to bavilo. A taky jsem se právě na štafetu anebo také přespolní běhy vždycky dobrovolně hlásila. Absolutně nechápu, proč někteří studenti vůbec nechtěli sportovat. Vždyť je to tak zábavné a člověk si odpočine a pročistí hlavu.

Smích je zdravý.

Navíc je pohyb taky zdravý, takže vůbec nevím, proč tohle každý odmítá. Potom jsem taky byla velice překvapená, když mi moje kamarádka řekla, že by takhle běhat nechtěla, že je to únavné a že jí potom skáčou prsa. No, upřímně, musela jsem se smát, protože i když vím že je to pravda, tak přeci se s tím dá něco dělat. Dá se koupit nějaká speciální sportovní podprsenka a máte vystaráno. Jenomže kamarádka měla asi jenom takovou výmluvu, aby nemusela běhat. Myslím si, že je to taková velká zábava, že by to kamarádku taky možná začalo bavit. Protože moje kamarádka běhala zatím jenom dvakrát a vždycky u toho spadla.

Sport mě baví.

Tak možná už běhání nebere jako zábavu, ale spíš jako nebezpečný sport. I já dokonce vím, že každý sport může být nebezpečný, ale věřte mi, že když se pořádně snažíte a dodržujete pravidla každého bezpečného sportu, tak se nemusíte bát, že by se vám stalo něco nepěkného. Já sama jsem sice už taky příběhu párkrát spadla, ale samozřejmě, že mi tohle neodradí od toho, bych běhala dále. Proč se vzdávat takové sportovní zábavy! Taky mě hodně baví, když se můžu jenom tak s dobrým jídlem vyvalit na sedačce u dobrého filmu. To jsem tehdy dělala se svým bývalým partnerem. Pak jsem nabrala deset kilo, tak jsem si raději oblíbila sport.